★★★★★ 4.6 99 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.ilmalampopumput.fi
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
DimmersLED dimmer controller DC12V-24V intelligent single color adjustment switch suitable for LED light stripWorking voltage: DC12V~24V (external connection or AC220V is strictly prohibited)Body material: plasticWire material: copperMaximum output current: 3A<;36W, 24V: 72W,Working temperature: -20~60℃Not waterproof
  • Dimmers
Color One Color
Model PXNQMTJM
Brand Name PXNQMTJM
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Switch Type Dimmer Switch
Manufacturer PXNQMTJM
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
99 ratings | 41 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (83)
4 stars
3% (3)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)